دستگاه لیزر درمانی چه است

دستگاه لیزر درمانی یکی‌از راه‌های اثر بخش در معالجه و به وجود آوردن تعادل در حالات روحی و کم عقل فرد می‌باشد که‌این رویکرد را می توان از اعضای خانواده طب کلی نگر دانست که متاسفانه دستگاه لیزر درمانی در جمهوری اسلامی ایران زیاد شناخته شده نمی باشد , در‌پی مطلب می‌خواهیم با دستگاه لیزر درمانی آشنا شویم . با گیاه یاب یار باشید .
دستگاه لیزر درمانی

در خصوص دستگاه لیزر درمانی بیشتر بدانید
« دستگاه لیزر درمانی » یکی‌از اعضای خانواده طب کل‌نگر است . گرچه این‌راه معالجه در کشور‌ایران چندان شناخته شده نیست , اما مزایای اکثری برای کسانی که از آن منفعت می‌کنند , داراست . این دستگاه لیزر ‌ها توسط یک پزشک معالج ان دستگاه لیزر یسی به اسم «باک» ( Back ) در سال ۱۹۳۰ کشف شدند . او ۳۸ دستگاه لیزر را که دارای خواص توانمند درمانی بودند , کشف کرد .
این فرآورده‌ها به شکل مایع درآمده و به طور زیرزبانی استفاده می شوند . با دستگاه لیزر درمانی می‌توان مجددا تندرست عاطفی شخص را به وی بازگرداند و براین اساس از روش درمان عاطفی , معالجه جسمانی هم شکل می‌پذیرد . این‌شیوه درمانی غالبا ملازم با طب سوزنی فوق‌العاده خوب جواب می‌دهد . دستگاه لیزر درمانی میتواند فرد را از استرس , اندوه , ناامیدی , شم گناه و سرزنش , شک و تردید , عدم خودبا‌وری , بی‌حوصلگی , حسادت و بدبینی نجات دهد .
این دستگاه لیزر ‌ها کاملا سلامت و فارغ از عارضه ها بوده و در واقع یک اعجاز الهی می‌باشند که با خود فهم و شعور الهی به یار و همدم دارا هستند . آنها میتوانند افراد سختگیر و منتقد را به انسان‌هایی انعطاف‌پذیر و مهربان , انسان‌های خسته را به انسان‌های پرانرژی و افراد اندوهگین و مضطرب را به انسان‌هایی خنده رو و شجاع تبدیل نمایند .
در زیر به معرفی یکسری نمونه از دستگاه لیزر ‌ها میپردازیم :
دستگاه لیزر mimulus
دستگاه لیزر ی است به زرد رنگ با دستگاه لیزر برگ‌های کوچک که در موارد پایین به عمل می رود :
افراد خجالتی و کمرو

افرادی که ترس مشخصی دارند ( مثل خوف از تنهایی , ترس از هواپیما , آسانسور , سخنرانی و… )
افراد اصلی به صدا و سوز‌و‌سرما
افراد محتاط و وسواسی
این اشخاص بیش تر دچار کیست‌های تخمدانی یا سردرد می شوند &# سایت دستگاه لیزر برای اشخاصی که در خواب می‌ترسند و یک دفعه از خواب می‌پرند , زیاد اثر گذار است .
دستگاه لیزر Cerato